Pomoc
InvoiceDirect.pl

Portal Invoicedirect.pl to innowacyjny system zarządzania należnościami. Za pośrednictwem systemu można w sposób prosty i intuicyjny obsługiwać i kontrolować wystawione faktury wraz z kontrolą terminów ich zapłaty. System automatycznie powiadamia Nabywcę (klienta) o terminach zapłaty. Posiada wiele funkcji wspomagających prawidłowe zarządzanie finansami w firmie.

Faktury można importować z programów:

  • Sage Symfonia Pro Faktura
  • WF-FaKir
  • Subiekt GT

 

Zobacz jak eksportować potrzebne dane:

Nad prawidłowością i rzetelnością oferowanej usługi czuwają prawnicy z Kancelarii Prawniczej Iustitia T. Godzik i Wspólnicy Spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie. Wszelkie pisma wychodzące z w/w portalu cechowane są logo kancelarii co w sposób jednoznaczny zwiększa skuteczność usługi. 

Kancelaria w oparciu o pracujących w niej doświadczonych prawników, radców prawnych oraz specjalistów - praktyków w pracy doradczej, od wielu lat z powodzeniem wspomaga przedsiębiorców w ich działalności gospodarczej. Z każdym kolejnym rokiem powiększa zespół współpracowników, poszerza i umacnia swoją pozycję na rynku poprzez obsługę kolejnych Klientów.

Usługi oferowane przez zespół kancelarii cechuje najwyższa jakość pracy oraz przestrzeganie standardów etycznych będące wynikiem wieloletniego doświadczenia jej prawników.

Szeroko pojęta windykacja wspiera proces dochodzenia roszczeń finansowych. Firmy windykacyjne pomagają odzyskać należności, oferują też wykup długów. Kancelaria prawnicza Iustitia od pięciu lat z powodzeniem wspomaga przedsiębiorców w ich działalności gospodarczej. Z każdym kolejnym rokiem powiększa zespół współpracowników, poszerza i umacnia swoją pozycję na rynku poprzez obsługę kolejnych Klientów. Usługi oferowane przez zespół kancelarii cechuje najwyższa jakość pracy oraz przestrzeganie standardów etycznych będące wynikiem wieloletniego doświadczenia jej prawników. Dodatkowo kancelaria jest właścicielem i operatorem platformy internetowej Invoicedirect.pl – innowacyjnego systemu do zarządzania należnościami.
X
Czytaj więcej Akceptuję
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję