Pomoc
InvoiceDirect.pl

Portal Invoicedirect.pl to innowacyjny system zarządzania należnościami. Za pośrednictwem systemu można w sposób prosty i intuicyjny obsługiwać i kontrolować wystawione faktury wraz z kontrolą terminów ich zapłaty. System automatycznie powiadamia Nabywcę (klienta) o terminach zapłaty. Posiada wiele funkcji wspomagających prawidłowe zarządzanie finansami w firmie.

Faktury można importować z programów:

  • Sage Symfonia Pro Faktura
  • WF-FaKir
  • Subiekt GT

 

Zobacz jak eksportować potrzebne dane:

Uzupełnienie danych konta
Potwierdzenie numeru telefonu
Przesłanie dokumentów
Pakiet DEMO
Załóż konto

Jeśli nie masz jeszcze konta InvoiceDirect, możesz je założyć teraz.

Przygotuj dokumenty swojej firmy, wypełnij formularz rejestracyjny i sprawdź samemu, jak łatwa jest obsługa faktur z InvoiceDirect!

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się używając poniższego formularza:

Innowacyjny system zarządzania należnościami

Portal Invoicedirect.pl to nowatorski system zarządzania należnościami. Za pośrednictwem panelu, po zalogowaniu, można w sposób prosty i intuicyjny obsługiwać i monitorować wystawione faktury wraz z kontrolą terminów ich zapłaty. System automatycznie powiadamia nabywcę o terminach zapłaty i posiada wiele funkcji wspomagających prawidłowe zarządzanie finansami w firmie. Serwis korzysta jedynie z bezpiecznego, szyfrowanego połączenia SSL. Właścicielem i operatorem portalu Invoicedirect.pl jest kancelaria prawnicza Iustitia i wysyłane przez system dokumenty w imieniu Użytkownika ocechowane są logiem tej firmy windykacyjnej, wskazując nieuchronność dokonania zapłaty. Odzyskiwanie długów jest dzięki temu bardziej skuteczne.
X
Czytaj więcej Akceptuję
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję