Pomoc
InvoiceDirect.pl

Portal Invoicedirect.pl to innowacyjny system zarządzania należnościami. Za pośrednictwem systemu można w sposób prosty i intuicyjny obsługiwać i kontrolować wystawione faktury wraz z kontrolą terminów ich zapłaty. System automatycznie powiadamia Nabywcę (klienta) o terminach zapłaty. Posiada wiele funkcji wspomagających prawidłowe zarządzanie finansami w firmie.

Faktury można importować z programów:

  • Sage Symfonia Pro Faktura
  • WF-FaKir
  • Subiekt GT

 

Zobacz jak eksportować potrzebne dane:

Czas na outsourcing windykacji

Masz nieodzyskane długi, bo klient długo nie płaci? Nikt nie reaguje na twoje wezwania do zapłaty? Tracisz dużo czasu na pilnowanie płatności kontrahentów? Czas zająć się windykacją na serio, zanim twoje straty się pogłębią.

Udostępnianie danych osobowych (RODO)

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w serwisie Invoicedirect.pl nie są udostępniane dane osobowe.

Prezentowane w pismach lub wezwaniach informacje dotyczą wyłącznie danych przedsiębiorców, które na podstawie regulacji dotyczących powszechnego dostępu do danych firm i przedsiębiorców - NIE STANOWIĄ danych osobowych i podlegają wyłączeniu ochrony.

Zmiana wysokości odsetek ustawowych od 2016 r.

Od nowego roku 2016 (od 1 stycznia) zmieniły się zasady ustalania odsetek ustawowych. W każdym możliwym wypadku mają one zależeć od stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i liczby punktów procentowych określonej w przepisach Kodeksu cywilnego oraz ustawy o terminach zapłaty.

Polska w czołówce. Nieterminowego płacenia faktur

W 2013 r. tylko co trzecią fakturę zapłacono w terminie

Znajdujemy się w ogonie europejskich statystyk pod względem terminowości płacenia faktur przez przedsiębiorców. Tak wynika z danych wywiadowni gospodarczej Bisnode, która przeanalizowała sytuację w 15 krajach Starego Kontynentu – podaje "Rzeczpospolita".

Kolejna funkcjonalność serwisu Invoicedirect.pl - import danych z programu InSert

Miło nam poinformować, iż zgodnie z wcześniejszymi informacjami dodaliśmy kolejne oprogramowanie księgowe, z którego bezpośrednio moża pobrać dane o wystawionych fvat i przesłać do systemu Invoicedirect.pl. Wszystkie szczegółowe informacje zawarte zostały w dziale "Pomoc".

Nowa funkcjonalność serwisu Invoicedirect.pl - certyfikat SSL

Od teraz każde połączenie z naszą aplikacją jest w pełni bezpieczne dzięki szyfrowanym, certyfikowanym polączeniom SSL, jakie zapewnia nam firma GeoTrust SSL (CA).

Wprowadziliśmy również dodatkowe zabezpieczenie logowania (do wyboru przez Użytkowników) i wyboru logowania poprzez login + hasło lub login + hasło + kod weryfikacyjny otrzymany drogą SMS.

Nowa funkcjonalność serwisu Invoicedirect.pl - import danych

Oprócz standardowego pliku CSV, który można w każdym momencie pobrać do systemu, wprowadzono nową funkcjonalność:

Klienci, którzy prowadzą swoją księgowość za pomocą programów księgowych Sage Symfonia Pro Faktura oraz WF-FaKir mają aktualnie możliwość bezpośredniego importu danych z tych programów. Szczegółowy opis działalnia podany jest w dziale "Pomoc" naszego serwisu.

Małe przedsiębiorstwa w obliczu zatorów finansowych

Ponad 61% małych i średnich przedsiębiorców ma problem z utrzymaniem płynności finansowej. Nie otrzymanie zapłaty od klienta oznacza nie przekazanie środków kontrahentom i tak kumulują się zobowiązania.

X
Czytaj więcej Akceptuję
ZgodyPolityka prywatności
Później Chcę korzystać z serwisu i akceptuję