Pomoc
InvoiceDirect.pl

Portal Invoicedirect.pl to innowacyjny system zarządzania należnościami. Za pośrednictwem systemu można w sposób prosty i intuicyjny obsługiwać i kontrolować wystawione faktury wraz z kontrolą terminów ich zapłaty. System automatycznie powiadamia Nabywcę (klienta) o terminach zapłaty. Posiada wiele funkcji wspomagających prawidłowe zarządzanie finansami w firmie.

Faktury można importować z programów:

  • Sage Symfonia Pro Faktura
  • WF-FaKir
  • Subiekt GT

 

Zobacz jak eksportować potrzebne dane:

Udostępnianie danych osobowych (RODO)

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w serwisie Invoicedirect.pl nie są udostępniane dane osobowe.

Prezentowane w pismach lub wezwaniach informacje dotyczą wyłącznie danych przedsiębiorców, które na podstawie regulacji dotyczących powszechnego dostępu do danych firm i przedsiębiorców - NIE STANOWIĄ danych osobowych i podlegają wyłączeniu ochrony.

Zmiana wysokości odsetek ustawowych od 2016 r.

Od nowego roku 2016 (od 1 stycznia) zmieniły się zasady ustalania odsetek ustawowych. W każdym możliwym wypadku mają one zależeć od stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i liczby punktów procentowych określonej w przepisach Kodeksu cywilnego oraz ustawy o terminach zapłaty.

Polska w czołówce. Nieterminowego płacenia faktur

W 2013 r. tylko co trzecią fakturę zapłacono w terminie

Znajdujemy się w ogonie europejskich statystyk pod względem terminowości płacenia faktur przez przedsiębiorców. Tak wynika z danych wywiadowni gospodarczej Bisnode, która przeanalizowała sytuację w 15 krajach Starego Kontynentu – podaje "Rzeczpospolita".

Kolejna funkcjonalność serwisu Invoicedirect.pl - import danych z programu InSert

Miło nam poinformować, iż zgodnie z wcześniejszymi informacjami dodaliśmy kolejne oprogramowanie księgowe, z którego bezpośrednio moża pobrać dane o wystawionych fvat i przesłać do systemu Invoicedirect.pl. Wszystkie szczegółowe informacje zawarte zostały w dziale "Pomoc".

Nowa funkcjonalność serwisu Invoicedirect.pl - certyfikat SSL

Od teraz każde połączenie z naszą aplikacją jest w pełni bezpieczne dzięki szyfrowanym, certyfikowanym polączeniom SSL, jakie zapewnia nam firma GeoTrust SSL (CA).

Wprowadziliśmy również dodatkowe zabezpieczenie logowania (do wyboru przez Użytkowników) i wyboru logowania poprzez login + hasło lub login + hasło + kod weryfikacyjny otrzymany drogą SMS.

Nowa funkcjonalność serwisu Invoicedirect.pl - import danych

Oprócz standardowego pliku CSV, który można w każdym momencie pobrać do systemu, wprowadzono nową funkcjonalność:

Klienci, którzy prowadzą swoją księgowość za pomocą programów księgowych Sage Symfonia Pro Faktura oraz WF-FaKir mają aktualnie możliwość bezpośredniego importu danych z tych programów. Szczegółowy opis działalnia podany jest w dziale "Pomoc" naszego serwisu.

Małe przedsiębiorstwa w obliczu zatorów finansowych

Ponad 61% małych i średnich przedsiębiorców ma problem z utrzymaniem płynności finansowej. Nie otrzymanie zapłaty od klienta oznacza nie przekazanie środków kontrahentom i tak kumulują się zobowiązania.